KOMBİ TESİSAT TEMİZLEME

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

MAGNA CLEAN PROFESSIONAL-2 - BSP 1" (FL-03-02233)

(0)
820,00 TL

Europe's best selling magnetic filter. Specially designed for maximum magnetite collection. It is designed to actively collect almost all recirculating debris in the first stream and always provides the best protection. Maximum operating temperature: 95 ° C - Minimum installation height: 244 mm - Maximum working pressure: 6 bar - Maximum flow rate:..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

SCHNELL TESİSAT KAÇAK GİDERİCİ KİMYASALI 1LT

(0)
23,00 TL

Hertürlü su tesisatında kaçağı önlemek için kullanılan kimyasaldır...

Hızlı Görünüm

SCHNELL TESİSAT TEMİZLEME KİMYASALI

(0)
23,00 TL

Schnell Sistem Temizleyici özellikle yeni ısıtma sistemleri için dizayn edilmiştir. Yeni yapılan ısıtma sistemlerinde montaj kalıntılarını sistemden atar. Sistemin veriminin düşmesini ve yakıt sarfiyatını engeller. Kireç ve çamura karşı esaslı bir çözümdür.  Güçlü, ağır..

Hızlı Görünüm

SENTİNEL X300 KOMBİ TESİSAT TEMİZLEYİCİ

(0)
200,00 TL

X300 SİSTEM TEMİZLEYİCİ Sentinal X300 Sistem Temizleyici özellikle yeni ısıtma sistemleri için dizayn edilmiştir. Yeni yapılan ısıtma sistemlerinde montaj kalıntılarını sistemden atar. Sistemin veriminin düşmesini ve yakıt sarfiyatını engeller. Kireç ve çamura karşı esaslı bir çözümdür. &nbs..

Hızlı Görünüm

TEMABİKS KOMBİ TESİSAT KORUYUCU KİMYASALI 1LT

(0)
15,00 TL

Yeni tesisatlarda, yeni temizlenmiş ısıtma soğutma tesisatlarında, kireç, korozyon tortu ve çamur oluşumunu engellemek için sisteme uygulanır.Bütün kapalı devre ısıtma soğutma sistemlerinde,BİREYSEL ve MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİNDEDemir, bakır, plastik borulardaYerden Isıtma sistemlerinde kullanılır.Kapalı devre ısıtma..

Hızlı Görünüm

TEMABİKS KOMBİ TESİSAT TEMİZLEME KİMYASALI 1 LT

(0)
23,00 TL

Temabiks Sistem Temizleyici özellikle yeni ısıtma sistemleri için dizayn edilmiştir. Yeni yapılan ısıtma sistemlerinde montaj kalıntılarını sistemden atar. Sistemin veriminin düşmesini ve yakıt sarfiyatını engeller. Kireç ve çamura karşı esaslı bir çözümdür.  Güçlü, ağı..

Hızlı Görünüm

TESİSAT TEMİZLEME MAKİNESİ KT 30

(0)
1.475,50 TL

2-3 Bar Max. basınç1500 Watt ısıtıcı rezistans 17 lt depo hacmi Ölçüler YxGxD:  80x35x35 Basınç saati Isı göstergesi 2.25 mt iki adet çift rekorlu bağlantı hortumu Kolay temizlenebilir filtre Kolay dolum yapabilmesi için, dolum deliği büyük yapılmıştır. Dönüş hattı b..

Hızlı Görünüm

TESİSAT TEMİZLEME MAKİNESİ KT 50

(0)
1.625,00 TL

3-5 bar max. basınç 2000 Watt ısıtıcı rezistans 16 lt depo hacmi Ölçüler YxGxD:  80x35x35 Basınç saati Isı göstergesi Kolay temizlenebilir filtre 2.25 mt iki adet çift rekorlu bağlantı hortumu Makina kimyasalların daha etkili olmasını sağlamak için  su ısıtma özelliğine sahipt..

Hızlı Görünüm

GEL TESİSAT TEMİZLEME MAKİNASI

(0)
3.000,00 TL

Gel Boy C15 Tesisat Yıkama ve Petek Temizleme Makinası Boyler ve küçük ısı eşarjörlerinde kireçtaşı gidermek için düşey   eksenli pompa Boruların tamamen tıkalı olması durumunda oldukça etkili olan  GEL patentli bir akış yönü değiştirici ile donatılmıştır. TEKNİK ÖZELLİKLER ÜRÜN KODU 121.031.00 ..

Hızlı Görünüm

KOMBİ RADYATÖR TEMİZLEME KİMYASALI 5LT

(0)
80,00 TL

Ne zaman petek temizliği yapılmalı? Peteklerin üst kısmı ısınıyor alt kısmı soğuk ise ; peteklerin içerisinde alt kısmında çamur tortusu oluşmuş olabilir bu yüzden petek temizliği yapılmalıdır. Petekler eskisi gibi ısı vermiyorlarsa; petekler ilk takıldığı gündeki ısıyı vermiyorsa petek temizliği ve tesisat temizliği yapılmalıdır So..

Hızlı Görünüm

SENTİNEL X200 KOMBİ TESİSAT SES GİDERİCİ

(0)
200,00 TL

Kombideki kaynama sesini kesmek için sistemin ömrü boyunca çalışacak benzersiz bir şartlandırıcıdir. Suyla ısıtma yapan her çeşit ısıtma sistemi için kullanımı güvenlidir. Üstelik sağladığı yakıt tasarrufuyla kendisini çok kısa zamanda amorti eder. Kombinin sesini keser. "kaynama"Kombi verimini ilk günkü hale getirir.Güvenlidir ve koroziv ..

Hızlı Görünüm

SENTİNEL X300 KOMBİ TESİSAT TEMİZLEYİCİ

(0)
200,00 TL

SENTİNEL X300 KOMBİ TESİSAT TEMİZLEYİCİ..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Başa Dön